Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Co si představit pod pojmem numerologie

Numerologie je nauka, která pracuje s čísly. Je to prastarý obor, kterým se zabývali učenci už před staletími. Všichni jsme ovlivňováni silami, které jsou pro nás neviditelné, ale jsou přítomné. Právě tyto síly dokážeme vyjádřit pomocí čísel. V numerologii můžeme tedy pochopit čísla jako magické symboly energií a vibrací, které na nás působí.

V čem může být numerologie prospěšná

Pomůže odhalit možnosti člověka, jeho potřeby a vnitřní prožívání. Numerologický rozbor se může stát odrazovým můstkem každého, kdo chce poznat sám sebe, chce se smířit sám se sebou a chce na sobě také pracovat. Díky numerologii pojmenuju ve spolupráci s klientem to, co on sám cítí, a také mu pomohu najít jeho silné a slabé stránky. Probereme i  možnosti, jak tohoto sebepoznání využít ve svůj prospěch. Při konzultaci s klientem vypočítám z jeho data narození základní informace, které mi pak poslouží pro rychlou charakteristiku jeho osobnosti. Klientům pomáhá, když jim vysvětlím, jaké energie na ně působí a poradím, jak s nimi mohou pracovat, aby jim bylo dobře.