Reklamní sdělení
LyžiarSK LYŽIARSKE POTREBY SEREĎhttps://www.lyziar.euLYŽIARSKE POTREBY SEREĎ; BAZÁR-POŽIČOVŇA-SERVIS
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Bruder modely, hračky, traktoryhttps://www.brudermodely.czHračky Bruder, auta, traktory, modely pro Vaše děti, měřítko 1:16. Šití tašek na zakázku.

Bylinný čaj - "NERVAN"

Jde o bylinnou čajovou směs podle originální receptury léčitelky Boženy Kamenické. Čaj je klienty velmi dobře hodnocen právě jako pomoc při pocitech vnitřního napětí, nervozity, úzkosti a vnitřního neklidu. Také má výrazné účinky k navození zdravého spánku, tolik důležitého pro náš organizmus.

Složení čaje: TruskavecŘebříčekKozlíkBezMářinkaMeduňkaAnýzSlézPlicník

Originální návod k užívání od Boženy Kamenické:

7-10g bylinek (1-2 polévkové lžíce) vhodíte do 300ml studené vody, necháte přejít var, nesmí se ale vařit! Ponechejte 20 minut louhovati (státi). Můžete si také vodu předem zavařit, nechat odstát, až se teplota vody sníží zhruba na 85stupňů. Do připraveného hrnku si vložte „Vajíčko na čaj“, ve kterém máte již bylinky nachystány, stačí i l polévková lžíce/ a zalijte. Nechte vyluhovat /nemusíte následně cedit, sítko v podobě vajíčka tuto funkci již zajistí/.
Odvar užívejte 2x denně ráno a večer 1/2 hod před jídlem. Je-li třeba sladit, tak čistou glukózou.

Doporučené užívání:

100g bylinek (čaje) je na cca 10 dní pravidelného užívání.

4-5 týdnů užívání čaje, 5-10 dní přestávka (neužívat) a poté 3-4 týdnů doužívat. Celkem cca 500-650g bylinek.

 Cena:

100 gramů / cca na 10 dní/ ……   90Kč

250 gramů / cca na 3 – 4 týdny…200Kč